Turniej Piłki Siatkowej:

Turniej Piłki Siatkowej

W Zespole Szkół nr 8 na przełomie grudnia i stycznia został rozegrany turniej piłki siatkowej przygotowany przez uczniów z klasy II TZ. W I grupie udział wzięły klasy - II TZ, II F, i II BW – mecze zostały rozegrane 8 grudnia 2015. I miejsce w grupie zajęła klasa II TZ, II miejsce klasa II BW.

W II grupie udział wzięły klasy – I F, III CM i III TZ – mecze zostały rozegrane 17 grudnia 201 roku. I miejsce w grupie zajęła klasa III CM, II miejsce klasa III TZ.

14 stycznia 2016 odbył się mecz o I miejsce między II TZ a III CM  - wygrała klasa II TZ. Gratulujemy zwycięstwa w Turnieju Szkolnym !

18 stycznia 2016 roku odbył się mecz o III miejsce w turnieju między III TZ i II BW – wygrała klasa II BW.

I miejsce – II TZ

II miejsce – III CM

III miejsce – II BW

IV miejsce – III TZ

Dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom !!!

Katedra wychowania fizycznego